Дитячі мрії

 

 

Не забувайте мрій дитячих,
Не піддавайтесь відчуттям.
Здається всім дорослим наче,
Не знали правил ми життя.

Виставка "Дитячі мрії" коам

 

В КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» з 31 травня 2019 року представлена виставка дитячих малюнків «Дитячі мрії» учнів Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У перший день літа в Україні традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Виставка проводиться з метою привернути увагу суспільства до дитячих проблем, нагадати  про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Дитячі мрії

У своїх малюнках школярі спробували показати те, чого хочуть або ким хочуть стати в майбутньому. Є серед них майбутні вчителі, пекарі, дизайнери, модельєри, художники, батьки… Хтось просто хоче поїхати на море чи провести час з усією родиною. Всі вони такі різні і в одночас дуже схожі у своїх бажаннях.

Здійснюйте дитячі мрії, вони цього ніколи не забудуть.