Спогади про Крим

Виставка "Спогади про Крим" КОАМ

 

В КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» що в с. Трипілля з 12.07.2019 року представлена виставка «Спогади про Крим».

Виставка організована з метою формування єдиного культурного простору України, підтримки соціально важливих мистецьких проектів щодо популяризації  історико-культурної спадщини українського народу, а також вивчення історії України.

До виставки ввійшла персональна виставка картин Ірини Соклакової «На хвилях почуттів», а також книги, ілюстрації та сувеніри з АР Крим.

 

На хвилях почуттів

 

 

Море…
Яким різним воно може бути!
Про нього можна говорити довго та поетично…
МОРЕ на картинах визначають як символ нескінченних можливостей,
Символ потенціалу та розвитку.
Разом з тим, море – символізує зміни, що добре вплинуть на володаря картини зображення.
На полотнах художниці Ірини Соклакової, МОРЕ представлено як сплеск почуттів.
Воно манить…
Утримує Ваш погляд…

Персональна виставка картин Ірини Соклакової "На хвилях почуттів" КОАМ

Ірина Соклакова

        Художниця Ірина Соклакова народилася в м. Обухів (Україна). Перша освіта – медико-інженерна, за фахом «біомедичні апарати і системи». Закінчила Міжнародний Соломонів Університет. Інший напрямок її інтересів – мистецтво. Ірина – художниця та письменниця. ЇЇ книги «Де ти…», «І знову зійде сонце», наповнені яскравими емоціями і роздумами. Вони знаходять свого читача по всьому світу. (Книги на сайті: yakaboo.ua – пошук – Ирэна Мазэл)

      Бажання самовиразитися за допомогою кольору і отримати інструмент, щоб нести гармонію за допомогою мистецтва, привело її в світ живопису.

     Вона пройшла курс навчання в Арт – Студії «ПІКАССО», художній школі. За підтримки школи – цикл майстер-класів з живопису у Франції.

 

"На хвилях почуттів", Ірина Соклакова

Життя динамічне і хочеться закарбувати своє бачення моменту!

Ірина створює полотна, на яких зображення відбираються спеціальним чином, щоб їх сприйняття сприятливо впливало на простір та на емоційний стан власника.

 Гармонія, Радість, Благополуччя, Достаток – основоположні робіт художниці.

Ірина створює енергетичні картини. Вони дарують позитивні емоції та є джерелом енергії.

Колористика полотен підібрана таким чином, що вони здатні знімати стрес.

Роботи художниці приймали участь в експозиціях Європи та США. Вони прикрашають будинки України, США, Голландії, Франції, Німеччини.