Ван Гог у стрічках

 

 

В КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей», що в с. Трипіллі  представлена з 04.02.2019 року персональна  виставка декоративно-прикладного мистецтва  Плис Лілії  «Ван Гог в стрічках» — картини у техніці вишивки шовковою стрічкою.

 

Вишивка стрічками

Вишивка стрічками – це один із видів художнього рукоділля, який почав зароджуватися ще за часів Давньої Греції та повноцінно сформувався у Франціїї ХVІІІ ст. Таку техніку використовують, щоб прикрасити сукню для весілля чи  повсякденний одяг, головні убори, подушки, шкатулки, сумки,  рукавички, рушники чи створити чудові об’ємні картини. З Франції ця мода поширилась в Англію, а звідти — в Америку, щоб у 70-х роках ХХ століття набути популярності в усьому світі. Особливість цієї техніки вишивки в тому, що вона додає  малюнку об’ємність. 

Виставка 

«Ван Гог у стрічках» — це спроба  поєднання делікатної  вишивки з буйною, різкою технікою  зображення  нідерландського художника Вінсента ван Гога течії постімпресіонізму, що дає новий результат натхнення та милування. Творчість Лілії Плис несе в собі внутрішню цілісність, гармонію, яка визначається її образним направленням  – інтересом до життя, що складає основу буття, розкриваючи великий, неповторний світ природи.

 

 

Follow by Email
Facebook
Google+
http://koam.com.ua/van-gog-u-strichkah">
Twitter
Instagram