“Вираження сприйняття”

“Вираження сприйняття” – персональна виставка живопису Сергія Сімутіна в стилі абстракціонізму, що представлена в КЗ КОР “Київському обласному археологічному музеї” у с. Трипілля з 22 лютого по 22 березня 2018 року.

 

“Вираження сприйняття”

Виставка “Вираження сприйняття” прагне висловити невимовне, передати відчуття єдності душі, й матерії, всесвіту, космосу. І як наслідок  пошук нової, нетрадиційної образотворчої мови, повної глибокого сенсу. В роботах відчувається потік енергетичних імпульсів. Роздивляючись ці картини людина зосереджується на своїй тематиці, завданні, які необхідно вирішити. Роботи як помічники допомагають людині духовно сконцентруватися.

Сергій Сімутін, полотно, олія. Виставка "Вираження сприйняття" фото Київський обласний археологічний музей
абстракціонізм

Абстракціоні́зм – напрям у мистецтві, образність якого ґрунтується на кольорі, лінії, формі та текстурі, а не на мотивах, запозичених із навколишньої реальності. У певних контекстах у такому значенні вживається поняття «нефігуративне мистецтво», «непредметне мистецтво». Це найскладніша течія безпредметного мистецтва, яка виключає ідейний зміст та образну форму та відмовляється від видимої реальності. Вона не підкоряється класичним канонам малювання, а навпаки, служить своїй меті дати свободу неусвідомленого і хаотичного, на перший погляд позбавленого сенсу, але тим самим даючи людині можливість звільнитися від впливу норм і догматів, і зберегти внутрішню гармонію.

Сімутін Сергій

Про себе художник говорить: «Я звичайна людина. Багато хто називає мене художником, але я рідко так себе називаю. Я просто малюю. Завжди і скрізь. На полотні, папері, стіні або на планшеті, вдома, на роботі, в транспорті або на природі. Мені це подобається. Я всього лише відображаю своє сприйняття реальності. І хочу показати його вам».

Народився у м. Донецьк у 1991 році. Частина його творів в приватних колекціях України, Польщі, Росії. Захоплюється сучасними митцями такими як Ханс Рудольф Гігер, Христина Пенеска, Саймон Сталенханг, Шішігоро Шинго, Нідхем Чанані. Головним напрямком у своєму мистецтві вважає графіті і стріт арт.