Обласний археологічний музей має 3 зали для огляду, що займають площу 180 м2
Створена за методичним керівницвом к.і.н. Михайла Юрійович Відейка та на той час завідувачем археолого-екскурсійного відділу Максим Квітницьким за сприянням Інституту археології НАН України, які передали значну частину експонатів, а також знайдених в результаті археологічних розвідок та розкопок музея на території Київської області.
Зали розповідають про розвиток суспільства починаючи з давнього кам’яного віку до кінця ХІХ ст – поч. ХХ ст.
Крім того у фойє музею розміщенні дві фотовиставки. Одна з них присвячена Вікентію Хвойці, а друга найдавнішій палеолітичній стоянці на території України (біля с. Королеве Закарпатської обл.).
Перший зал
Перший зал охоплює найдавніші періоди існування людини і розповідає про культури та племена, що населяли Київщину в кам’яну добу, бронзову та раннього залізного віку. А також пропонує до уваги знахідки з території Обухівського району, вік яких перевищує 20 млн років.

Другий зал
Другий зал – найбільш насичений, оскільки представляє історію останніх тисячоліть, так званої «нашої ери». Людство стрімко розвивається, тому пам’ятки археології, що показують зародження слов’янства, епоху Київської Русі та Козацтва переходять у краєзнавчі експонати ХІХ-ХХ ст. Крім того другий зал використовується для змінних археологічних виставок та творчих виставок сучасних митців.

Третій зал
Третій зал у Київському обласному археологічному музеї завдяки співпраці з ТОВ “Музей історичного надбання ПЛАТАР” тимчасово предсталяє виставку знаменитої трипільської кераміки, що відкриває мистецтво та духовний світ представників трипільської культури.
Близько 200 виробів – різної форми, розміру, застосування і звісно орнаменту у стилізованому храмі трипільців.
