Цикл коротких відеоекскурсій від співробітників музею

Як одягалися трипільці? З чого робили свій одяг та які інструменти використовували? На ці питання відповідає Дмитренко Ірина Йосипівна, молодша наукова співробітниця музею.
Пропонуємо вам проглянути першу частину розповіді “Як одягалися трипільці”

Перша відеокскурсія “Трипільське житло” від молодшої наукової співробітниці Дмитренко Ірини Йосипівни. Як будували, з чого і звідки стільки відомо про спорудження жител в часи трипільської культури.

Коротка відеоекскурсія «Трипільський храм» від наукової співробітниці Обухівської Альони Анатоліївни. Розкопки храму біля с. Небелівка Кіровоградської області у 2012 році та оздоблення третьої зали в стилі храму трипільців. 

Коротка відеоекскурсія «Біноклевидна посудина у трипільців» від наукової співробітниці Хуторної Ольги Анатоліївни. Чим же особлива ця керамічна посудина і що нам про неї відомо.

Пам’ятаєте у «Володарі перснів» як єльфи давали поживні хлібці хобітам у дорогу? Схоже рецепт вони взяли у трипільців) Що екзотичного було в їх меню та чи пили вони хмільні напої. Про це розповідає молодша наукова співробітниця музею Дмитренко Ірина Йосипівна. Тож як харчувалися трипільці?