VІ обласна наукова конференція

VІ обласна наукова конференція

Археологія Київщини: дослідження та проблематика

29 листопада у КЗ КОР “Київський обласний археологічний музей” відбулась VI обласна наукова конференція “Археологія Київщини: дослідження та проблематика”. Під час конференції Ігор Золотоверх, начальник Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, вручив подяки за роботу працівникам музею та побажав успіхів у подальшій роботі. Радник Обухівської районної ради Шафаренко А.М. та член фонду «Собор» (м.Київ) Донченко В.І., які взяли участь у роботі конференції, передали музею особисті речі родичів Івана Франка для відділення у с.Халеп’ї.

Від Київського обласного археологічного музею з науковими доповідями виступили Світлана Добровольська, Ольга Хуторна, Василь Карасьов та Оксана Бабчук, які розповіли при тисячолітню історію Халеп’я та Трипілля, а також про експонати з колекції музею.

VІ обласна наукова конференція
VІ обласна наукова конференція

КЗ КОР “Ржищівський археолого-краєзнавчий музей” представила Ольга Гудзій з доповіддю про артефакти Черняхівської культури, які зберігаються в музеї.

Доповідачі від НДЛ археології історико-філософського факультету Київського університету ім. Б. Грінченка – Євген Слєсарєв, Марія Відейко, Тетяна Бондаренко та Михайло Відейко доповіли про розкопки, які проводили спільно з музеєм у Обухівському районі та околицях Трипілля у 2016-2018 роках та про перспективи нових досліджень на Київщині і використання знахідок та відкритих поселень для розвитку музейної справи та туризму в області.

Більш детальніше з матеріалами робіт можна ознайомитись у фондах музею. 

 

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]