Розмаїття життя

У відділенні КЗ КОР “Київський обласний археологічний музей” у Картинній галереї, що знаходиться у с. Германівка о 10:00 ранку 7 вересня 2019 р. відбудеться відкриття виставки живопису “Розмаїття життя”, яку створила Ірина Клименко. 

На виставці представлені 18 полотен виконаних олією пастозною технікою у стилі імпресіонізму.
Це враження від різноманіття природи, квітів, пейзажів у різні пори року, та доби, у різних місцях планети. Ірина любить писати з натури, передавати красу навколишнього середовища, мелодійність розміщення кольорових та світлових плям! Багато робіт створених на о.Тасос, Греція, а також різночасові пейзажі України, натюрморти, квіти. 

оліви розмовляють

Ірина Клименко

Ірина Клименко

Народилася у 1977 році і малювала ще з дитинства. Любов до мистецтва прищепив Ірині її батько. І хоча після закінчення школи вчилась та працювала бухгалтером, ніколи не покидала малювати. А після народження другої дитини, вирішила піти спочатку на курси дизайну інтер’єра і паралельно почала навчатись у художній школі. Цього було для неї замало. Тоді, у 2009 році, пішла навчатись в Донецьке художнє училище, потім до Харківської державної академії дизайну та мистецтв на спеціальність станковий живопис, а в 2017 році закінчивши бакалаврат, вступила до Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури у м. Київ. Диплом магістра захистила у 2019 році.

Паралельно з навчанням, Ірина працює викладачем образотворчого мистецтва в художніх студіях з 2012 року. Викладає живопис, рисунок та композицію дітям та дорослим. Приймала участь у багатьох регіональних та всеукраїнських виставках. Її роботи знаходяться у приватних колекціях України, Греції, Германії.

Ірина Клименко – талановита київська художниця, що постійно розвивається і прагне, щоб її роботи розширювали світогляд і духовно збагачували всіх, хто цікавиться мистецтвом. Життя надихає – саме так характеризує автор свої роботи, з якими можна ознайомитись на її сайті за посиланням Art with Iryna Klymenko.