Оглядова екскурсія

Оглядова екскурсія по музею охоплює всі віхи історії, розміщені всього у трьох експозиційних залах, де зберігається археологічна спадщина Київської області.

У першому залі Вам розкажуть про найдавніші знахідки на території Київщини. Це Кам’яна доба, мідно-кам’яна доба (період існування трипільської культури), епоха бронзи та ранній залізний вік, коли на цю земля приходять скіфські племена.

Макет житла людей кам'яної доби палеоліт житло з кісток мамонта

Крім того у  фойє музею розміщенні дві фотовиставки. Одна з них присвячена Вікентію Хвойці – першовідкривачу трипільської культури, а друга найдавнішій палеолітичній стоянці на території України (біля с. Королеве Закарпатської обл.).

Трипільська кераміка

Далі Ви підніметеся до третьої зали, у якому представлена виставка знаменитої трипільської кераміки, що відкриває мистецтво та духовний світ представників трипільської культури. Близько 200 виробів — різної форми, розміру, застосування і звісно орнаменту у стилізованому храмі трипільців. Ви дізнаєтесь про сакральну складову трипільців, їх вірування та обряди.

І завершується екскурсія у другій залі – найбільш насиченому, оскільки представляє історію останніх тисячоліть, так званої «нашої ери». Людство стрімко розвивається, тому пам’ятки археології, що показують зародження слов’янства, епоху Київської Русі та Козацтва переходять у краєзнавчі експонати ХІХ-ХХ ст. Крім того другий зал використовується для змінних археологічних виставок та творчих виставок сучасних митців.

Оглядова екскурсія:
група до 5 осіб:

200 грн.

група до 10 осіб:

250 грн.

група до 20 осіб:

300 грн.

ТРИВАЛІСТЬ ≈ 45 хв

Замовлення за телефонами: +38 097 157 90 59